معرفی انواع اکستنشن مو زنانه و مردانه

by اکستنشن مو in سپتامبر 3, 2019

معرفی انواع اکستنشن مو زنانه و مردانه

امروز در سایت اکستنشن در مورد انواع اکستنشن مو زنانه و مردانه توضیح خواهیم داد و در جواب سوالات شما کاربران عزیز که پرسیده بودید

اکستنشن مو در خانه آیا انجام می شود؟

 اکستنشن مو  مردانه به چه شکل است؟

 اکستنشن مو  زنانه به چه شکل است؟

بهترین روش  اکستنشن مو  کدام است؟

 توضیحات لازم و کافی را خواهیم داد. تا شما نیز جواب سوالاتتان را بگیرید.

 اکستنشن مو چیست؟

اضافه کردن موی مصنوعی یا طبیعی به لابه لای موها اکستنشن نام دارد. با اکستنشن موها پرتر و سالم تر به نظر می آید و برای افرادی که از کوتاه کردن موهایشان پشیمان شدند و یا موهای نازکی دارند بسیار مناسب است.

همچنین بخوانید: معرفی انواع براشینگ مو

 اکستنشن مو  به انگلیسی چی میشه؟

در زبان انگلیسی اکستنشن مو به Hair Extensions ترجمه می شود.

 اکستنشن مو در خانه آیا انجام می شود؟

بله، انجام میشود. شما با داشتن لوازم مورد نیاز می توانید در خانه موهای خود را اکستنشن کنید در ادامه با انواع اکستنشن و طرز نصب آن در خانه آشنا می شویم.

اکستنشن سرد

در اکستنشن سرد نیازی به دستگاه ندارید و با نوعی چسب گیاهی بی رنگ به نام کراتین می توانید موهای خود را اکستنشن کنید. برای موهای ضخیم نیز در اکستنشن سرد از حلقه استفاده می شود. اکستنشن سرد شامل :

اکستنشن کلیپسی
اکستنشن دوخت مو
اکستنشن بافت
اکستنشن ریسه ای
اکستنشن با رینگ

 

اکستنشن کلیپسی

برای مواقعی که زمان ندارید این بهترین راه اکستنشن است. این نوه اکستنشن راحت و سریع انجام می شود. موی این نوع اکستنشن در بازار در رنگ های مختلف موجود است که با کلیپس در لا به لای مو نصب می شود.

 

 اکستنشن مو مردانه به چه شکل است؟

کمتر کسی هست که برای یک موی کوتاه مردانه اکستنشن کند. آقایان ترجیح می دهند که برای زیبا شدن موهای خود، ترمیم انجام می دهند. اکستنشن برای موهای مردان به دلیل رشد سریع و اصلاح ماهانه اصلا مناسب نیست. تنها میتوان گفت که اگر در شرایط خاص و حساسی هستید که باید به موهای خود برسید میتوانید اکستنشن کنید و تقریبا حدود یک هفته می توانید لذت ببرید.

 اکستنشن مو زنانه به چه شکل است؟

اصولا خانم ها دوست دارند که موهایشان پرتر و بلند تر دیده شود یا این که رنگ خاصی مثل هایلایت یا مش در لا به لای موهایشان باشد. بنابراین به اکستنشن روی می آورند. اکستنشن زنانه را بهتر است در آرایشگاه انجام دهید تا هم از کیفیت کار و هم تمیزی آن خیالتان راحت باشد.

معرفی انواع اکستنشن مو رنانه و مردانه

معرفی انواع اکستنشن مو رنانه و مردانه

بهترین روش اکستنشن مو کدام است؟

هرکدام از روش های اکستنشن خصوصیات خاص خودش را دارد که در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد. اکستنشن مو دو حالت دارد :

_ اکستنشن مو با استفاده از موی طبیعی

_ اکستنشن مو با استفاده از موی مصنوعی

اکستنشن مو با استفاده از موی طبیعی

در این روش مو جلوه بیشتری خواهد داشت و بسیار زیبا به نظر می رسد. از آنجایی که از موی طبیعی استفاده می شود قابلیت رنگ و دکلره دارد. این روش بسیار پر هزینه می باشد. این روش بین 3 تا 6 ماه دوام دارد که به رشد موی شما نیز بستگی دارد.

اکستنشن مو با استفاده از موی مصنوعی

در این روش نمی توانید بلندی موها را بیشتر از 30 سانت انتخاب کنید زیرا این موها سنگین است و به پوست موهای شما فشار می آورد و باعث ریزش موهای طبیعی و کم پشتی می شود. این روش بین 3 الی 4 ماه دوام دارد که بستگی به رشد موهای شما دارد.

انواع روش های نصب اکستنشن مو

چسب های کراتین
رینگ
دوخت مو
اکستنشن مو به روش لاینی

همچنین بخوانید: آیا اکستنشن مو ضرر دارد؟

عوارض  اکستنشن مو  چیست؟

اکستنشن مو علاوه بر زیبایی و جذاب شدن چهره معایبی نیز دارد.

_اکستنشن مو باید هر 45 روز یک با ر ترمیم شود و هزینه این کار زیبایی بسیار بالاست. بنابراین هم زمان و هم پول از دست می دهید.

_ اکستنشن مو باعث ریزش مو می شود. مخصوصا برای خانم هایی که همیشه موهای خود را می بندند. این مورد برای کسانی که موهای خود را می کشند و گیس می کنند نیز صدق می کند.

_ در اکستنشن مو به دلیل کشیده شدن موی سر، باعث سردرد می شود.

_چسبی که برای اکستنشن مورد استفاده قرار می گیرد، ممکن است حساسیت زا باشد و پوست سر را دچار آسیب کند.

 اکستنشن مو با لیزر به چه شکل است؟

اکستنشن مو با لیزر یک روش جدید است که حجیم کردن و بلند کردن موها را به کمک لیزر انجام می دهند. در این روش هیچ خبری از اشعه نیست بلکه به وسیله چسب کراتین چند تار موی خودتان را به موی اکستنشن به صورت شاخه شاخه متصل می کنند.

اکستنشن لیزری توسط دستگاه و چسب کراتین انجام می شود و تفاوت این دستگاه با دستگاه های قبلی در این است که دستگاه لیزری حرارت ندارد.

Leave a Reply