قیمت اکستنشن مو زنانه و مردانه

by اکستنشن مو in اکتبر 28, 2019

اکستنشن مو امروزه طرفداران زیادی دارد. از آنجایی که با اکستنشن مو می توانید حجم موهای خودرا بیشتر و پرپشت تر کنید و این که با کمک گرفتن از اکستنشن قد موها را تا آنجایی که دوست دارید بلند کنید, این روش بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. در ادامه در مورد قیمت اکستنشن مو زنانه و مردانه بیشتر می خوانید.

همچنین بخوانید: قیمت انواع براشینگ مو

قیمت اکستنشن مو زنانه و مردانه چقدر است؟

قیمت اکستنشن مو مشخص نیست و با توجه به فاکتورهای بالا برای هر فرد متفاوت است و به سلیفه افراد نیز بستگی دارد. اما باید در نظر گرفت که هرقدر اکستنشن مو طبیعی تر باشد، زیبایی و جلوه بیشتری دارد و چهره تان را روشن تر می کند. در زیر ما میانگین قیمت اکستنشن مو زنانه و مردانه را در مناطق مختلف تهران برای شما تهیه کرده ایم.

 1. شمال‌تهران
  از 500,000 تا 1,500,000
 2. غرب تهران
  از 400,000 تا 1,100,000
 3. شرق تهران
  از 500,000 تا 1,000,000
 4. جنوب تهران
  از 300,000 تا 800,000
قیمت اکستنشن مو زنانه و مردانه

قیمت اکستنشن مو زنانه و مردانه

قیمت اکستنشن مو زنانه و مردانه را چه چیزهایی تعیین می کنند؟

اکستنشن مو انواع مختلفی دارد، اگر موها طبیعی باشد قیمت اکستنشن ها بسیار بالا می‌رود و اگر مو مصنوعی باشد قیمت به طبع پایین تر می رود. بنابراین یکی از مهم ترین فاکتورها طبیعی و یا مصنوعی بودن موها و جنس آن هاست. عامل دیگر که در قیمت اکستنشن مو تاثیر دارد میزان بلندی اکستنشن هاست. اگر اکستنشن خیلی بلند باشد، قیمت آن هم بسیار بالا است. و عامل سوم رنگ اکستنشن مو است. هرقدر رنگ اکستنشن طبیعی تر باشد قیمت آن نیز بالاتر می رود، اما اگر اکستتشن رنگ شده باشد مشخصا قیمت آن کاهش پیدا می کند.

Leave a Reply