قیمت اکستنشن مو زنانه و مردانه

by اکستنشن مو in آگوست 31, 2019

امروزه اکستنشن مو در میان بانوان و آقایان طرفداران بسیاری دارد. این موضوع می تواند دلایل مختلفی داشته باشد؛ یکی از این دلایل این است که امروزه به دلیل رنگ کردن های مکرر موی سر، رشد موها کاهش یافته و به اندازه دلخواه بلند نمی شود و پرپشت نیست و همین موضوع بانوان را به سمت اکستنشن مو سوق می دهد.

یکی از پر درخواست ترین مطالب قیمت اکستنشن مو زنانه و مردانه است که امروز در این مطلب می خواهیم به این موضوع بپردازیم. اما قبل از آن باید به یک سوال بسیار مهم پاسخ دهیم.

قیمت اکستنشن مو زنانه و مردانه را چه چیزهایی تعیین می کنند؟

اکستنشن مو انواع مختلفی دارد، اگر موها طبیعی باشد قیمت اکستنشن ها بسیار بالا می‌رود و اگر مو مصنوعی باشد قیمت به طبع پایین تر می رود. بنابراین یکی از مهم ترین فاکتورها طبیعی و یا مصنوعی بودن موها و جنس آن هاست. عامل دیگر که در قیمت اکستنشن مو تاثیر دارد میزان بلندی اکستنشن هاست. اگر اکستنش خیلی بلند باشد، قیمت آن هم بسیار بالا است. و عامل سوم رنگ اکستنشن مو است. هرقدر رنگ اکستنشن طبیعی تر باشد قیمت آن نیز بالاتر می رود، اما اگر اکستتشن رنگ شده باشد مشخصا قیمت آن کاهش پیدا می کند.

قیمت اکستنشن مو زنانه و مردانه

قیمت اکستنشن مو زنانه و مردانه

 

همچنین بخوانید : قیمت انواع کلاه گیس زنانه و مردانه

قیمت اکستنشن مو زنانه و مردانه چقدر است؟

قیمت اکستنشن مو مشخص نیست و با توجه به فاکتورهای بالا برای هر فرد متفاوت است و به سلیفه افراد نیز بستگی دارد. اما باید در نظر گرفت که هرقدر اکستنشن مو طبیعی تر باشد، زیبایی و جلوه بیشتری دارد و چهره تان را روشن تر می کند. در زیر ما میانگین قیمت اکستنشن مو زنانه و مردانه را در مناطق مختلف تهران برای شما تهیه کرده ایم.

 1. شمال‌تهران
  از 360,000 تا 1,000,000
 2. غرب تهران
  از 210,000 تا 800,000
 3. شرق تهران
  از 210,000 تا 800,000
 4. جنوب تهران
  از 120,000 تا 360,000

امیدواریم با مطالعه این مطلب دانش و آگاهی کافی برای انتخاب یک اکستنشن زیبا و مناسب به دست آورده باشید.

آیا شما اکستنشن کار و یا آرایشگر هستید؟

همچنین اگر شما درحوزه آرایشی و بهداشتی فعالیت میکنید میتوانید با ما تماس بگیرید تا نحوه کار و محصولات شما را در سایت اضافه کنیم با قرار دادن شما در سایت، کاربران  بهتر میتوانند با شما ارتباط برقرار کنند

تماس تلفنی

09395254747

تماس با پشتیبانی در تلگرام

Poshtiban_site@

Leave a Reply